• All timestamps appear in the default UTC timezone.
    You can also select another timezone at any time.Close
Get 20% discount for Premium subscription when paying with EROND GOLD (eGOLD) using Maiar wallet app. Click here to read more!

Countries

Soccer Odds: May 28, 2022

May 28, 2022
 
BN 1 X 2 Margin
15:45 MC Alger JS Kabylie Finished 0-2 26 59 5.57 3.2 96.47%
15:45 ES Setif U21 JS Saoura U21 Finished 2-1 18 1.98 7 45 49.22%
15:45 WA Tlemcen U21 ASO Chlef U21 11 2.836 9 60 108.17%
18:30 Argentino Rosario Juventud San Miguel
18:30 Yupanqui Deportivo Paraguayo
16:05 Deportivo Armenio Club Comunicaciones Finished 0-2 25 80 11.75 2.88 124.81%
16:05 Club Atletico Fenix CA Ituzaingo Finished 2-1 26 2.65 9.5 10 71.64%
18:30 Villa San Carlos Argentino de Quilmes Finished 1-2 26 5.25 3.3 8 61.68%
18:30 Dock Sud Canuelas Finished 2-2 26 6 2.94 6 48.48%
18:30 San Miguel Club Atletico Los Andes Finished 1-1 26 7 2.85 7 57.09%
18:30 Defensores Unidos CA Acassuso Finished 4-1 24 3.29 11.25 80 146.71%
18:30 Talleres Remedios Escalada Club Atletico Colegiales Finished 0-1 26 10 6.75 3 71.97%
18:10 Instituto de Cordoba Chacarita Juniors Finished 2-0 26 2.025 50 80 90.00%
18:10 Nueva Chicago CA Chaco For Ever Finished 1-0 26 3.86 9 80 161.32%
18:30 CSD Flandria Villa Dalmine Finished 3-1 26 2.3 60 80 115.54%
18:30 Sacachispas FC Guillermo Brown Finished 0-0 26 25 2.9 24 134.47%
21:00 Tristan Suarez Defensores de Belgrano Finished 0-2 26 80 50 2.95 169.19%
22:10 Quilmes Atletico Atlanta Finished 1-3 26 80 18 4.8 261.81%
22:00 Real Pilar CA Atlas Finished 1-1 11 2.35 2.95 3.45 -5.16%
00:30 Estudiantes de San Luis Atletico Camioneros Finished 2-1 20 2.75 8 45 95.75%
10:00 Alashkert Pyunik Finished 1-1 26 6.5 3.4 8 74.53%
10:00 Noravank FC BKMA Yerevan Finished 3-2 24 1.489 8.75 80 25.25%
13:00 Banants Yerevan FK Van Finished 2-0 26 2.15 9 10.75 49.42%
15:00 Ararat Yerevan Ararat Armenia Finished 0-1 26 10 8.75 1.93 36.53%
09:45 Melbourne City Western United FC Finished 0-2 26 100 14.75 5.1 265.13%
05:00 O'Connor Knights Woden Valley Finished 4-3 24 1.96 4.4 6.7 12.77%
05:00 Canberra White Eagles Wagga City Wanderers 1 1.42 4.75 4.95 -10.46%
07:45 Monaro Panthers Belconnen United Finished 6-0 24 1.5 11 30 26.44%
07:00 Newmarket Toowong 2 1.95 4.25 2.75 -10.05%
08:00 Pine Hills Mount Gravatt Hawks 3 1.25 6 7.5 -9.09%
08:00 The Lakes Centenary Stormers 2 1.33 5 6 -10.60%
04:30 Devonport Strikers Kingborough Lions Full Time 1-0 9 1.302 7.7 40 8.35%
08:30 Olympia FC Warriors South Hobart Finished 1-6 11 211 21 1.04 -1.37%
09:00 Marconi Stallions Sydney FC U21 Finished 5-3 25 1.99 4.5 3.6 -0.25%
09:00 Manly United APIA Leichhardt Tigers Finished 4-1 26 2.9 4 2.232 -4.11%
09:00 Blacktown Spartans Northern Tigers 4 3.95 4.25 1.71 -6.83%
09:00 Bonnyrigg White Eagles Mounties Wanderers 3 2.12 4.05 3 -4.94%
09:00 SD Raiders Hills Brumbies 3 1.64 4.8 4.05 -6.10%
09:00 Hakoah Sydney St George Saints 4 1.85 4.45 3.35 -5.99%
09:00 St George City FA Central Coast Mariners U21 4 2.16 3.88 2.95 -5.63%
09:30 Northern Spirit Western Sydney Wanderers U21 4 2.88 4.15 2.03 -7.48%
04:00 Adamstown Rosebud FC Cooks Hill Finished 3-4 25 45 6.5 1.7 30.84%
04:30 Weston Workers Bears Hamilton Olympic FC Finished 2-2 26 3.76 4.05 8.5 58.60%
05:00 Maitland Lampton Jaffas Cancelled 26 2.13 4 3.2 -3.10%
05:00 Brisbane City Peninsula Power Finished 2-2 26 3.78 4.33 1.9 -2.13%
07:15 Eastern Suburbs Olympic FC Brisbane Cancelled 25 5.5 5 1.65 1.23%
08:00 Brisbane Strikers Magpies Crusaders Full Time 3-2 16 1.7 18 70 51.96%
09:00 Queensland Lions Capalaba FC Finished 8-0 26 1.08 16 36 -1.59%
02:30 Brisbane City Women Logan Lightning Women Finished 2-2 10 14 9 19 325.22%
06:45 Lions Brisbane Women Brisbane Roar Women Finished 3-2 4 1.01 15 18 -10.10%
07:00 Peninsula Power Women Western Pride Women 7 1.31 5.25 7 -8.82%
08:30 Capalaba Women Souths United FC Women Finished 2-1 17 2.35 3.98 2.9 -2.12%
09:15 Eastern Suburbs Women Gold Coast United Women Postponed 15 2.75 4.2 2.2 -5.33%
05:30 Eastern United Adelaide Blue Eagles Finished 0-1 11 32 5.3 1.8 28.95%
05:30 Modbury Fulham United FC Finished 6-3 11 1.152 25 60 8.14%
05:30 Western Toros Adelaide Raiders SC 9 8 4 2.122 18.17%
05:30 West Adelaide SC Para Hills Knights Finished 4-1 11 2.555 7.7 17 72.39%
09:30 Port Adelaide Lion Pirates Playford City Patriots 9 45 7 2.652 84.45%
10:00 Adelaide Hills Hawks Adelaide University 11 7.2 3.68 7 80.67%
05:00 Croydon Kings Cumberland United Finished 3-0 26 1.81 4.2 3.96 -4.13%
05:30 Adelaide Comets West Torrens Birkalla Finished 4-1 26 1.5 5 6 -3.23%
05:30 Metro Stars Adelaide Olympic Finished 2-0 26 2.25 4.1 2.915 -3.04%
05:30 South Adelaide FC White City Woodville Finished 1-1 26 3.1 3.84 2.35 -0.85%
05:30 Sturt Lions Adelaide United U21 Finished 1-1 25 1.96 4.2 3.5 -3.29%
07:45 Adelaide Comets Women Adelaide City Women Finished 8-2 18 3.83 4.95 1.7 -4.88%
07:45 West Adelaide Women FFSA NTC Women Finished 5-0 13 1.205 7 10 -6.78%
05:00 Avondale Heights SC Melbourne Knights Finished 1-1 26 4.19 5 7.5 74.83%
05:00 Alamein United Heidelberg United 3 3.6 4 1.7 -10.40%
06:00 South Melbourne Bayside United 3 1.08 8 14.75 -10.61%
06:45 Dandenong City SC St. Albans Saints Finished 1-2 26 5.24 3.66 4.71 47.85%
07:30 Port Melbourne Sharks Hume City Finished 1-2 26 3.23 3.75 6.59 37.36%
08:00 Altona Magic Green Gully Cavaliers Finished 0-4 26 39 10.6 2.15 70.91%
08:45 South Melbourne Bentleigh Greens Finished 3-2 26 3.73 3.75 3.74 24.67%
09:00 Dandenong Thunder Heidelberg United Finished 1-2 26 47 7.08 2.5 77.77%
05:00 Alamein United Women Heidelberg United Women Finished 1-2 14 3.8 3.98 7 52.14%
06:00 South Melbourne Women Bayside United Women Finished 9-0 10 1.102 11 17 -5.41%
07:00 Armadale SC Inglewood United Finished 0-1 26 45 7 3.2 109.39%
07:00 Balcatta Gwelup Croatia Cancelled 23 2.83 3.92 2.43 -1.96%
07:00 ECU Joondalup Sorrento SC Finished 4-2 25 2.38 5.6 35 59.41%
09:00 Perth SC Bayswater City Finished 1-3 26 17 3.96 3.165 59.41%
09:00 Stirling Lions Floreat Athena Finished 0-1 25 27 4.6 3.75 91.90%
10:00 Perth Glory U21 Cockburn City Finished 1-0 25 7 4.5 10 115.02%
10:00 Murdoch University Melvill Quinns FC 1 2.11 3.88 2.81 -8.05%
09:00 Perth RedStar FC Women Curtin University Women 4 1.005 34 46 -4.41%
12:00 Wacker Innsbruck Women FFC Vorderland Women Finished 0-5 16 7.4 5.9 1.32 -5.86%
13:45 SKV Altenmarkt Women First Vienna Women Finished 2-7 18 80 8.5 1.25 7.51%
12:00 Union Mauer SR Fach-Donaufeld
13:00 FCM Traiskirchen ASV Drassburg Finished 1-0 23 1.62 5.5 10 11.22%
14:00 WSC Hertha Wels FC Gleisdorf 09 Finished 5-1 17 1.8 4.08 4.2 -3.73%
14:00 SK Bischofshofen SV Grodig Finished 3-1 8 1.948 3.74 3.4 -6.96%
14:00 Admira Dornbirn SV Telfs Finished 2-2 10 2.3 3.75 2.9 -4.42%
14:00 Bregenz RW Rankweil Finished 3-2 10 2.35 3.54 2.82 -5.89%
14:00 Post Vienna OMV Stadlau
14:30 SC Weiz Wolfsberger AC II Finished 0-1 21 3.41 4.2 1.909 -5.23%
15:00 ATSV Stadl-Paura FC Wels Finished 0-1 17 80 12.5 1.25 12.04%
15:00 SV Ried II Allerheiligen Finished 0-2 18 3.164 3.98 2.28 -0.59%
15:00 FC Kufstein SC Imst Finished 1-7 4 2.33 3.67 2.33 -11.57%
15:00 SC Rothis FC Rotenberg Finished 1-1 18 2 3.96 3.59 -3.01%
15:30 ASK Horitschon Unterpetersdorf SV St Margarethen-Ros
16:00 VfB Hohenems Austria Salzburg Finished 1-2 6 2.15 3.6 3.15 -5.69%
16:00 Lauterach FC Egg Finished 5-0 20 1.6 4.33 5 -5.30%
16:00 St Jakob im Rosental SAK Klagenfurt Finished 0-1 4 2.75 3.25 2.25 -10.38%
16:00 WSG Wattens Fugen Finished 3-0 6 2.45 3.7 2.75 -4.04%
17:00 Union Volksbank Vocklamarkt Deutschlandsberger SC Finished 1-1 18 3.64 3.9 1.885 -5.81%
Belarus ‐ Cup
09:00 Bobovnya Lokomotiv Gomel Finished 2-3 8 22 11 1.07 -6.62%
09:00 Dinamo Brest Malorita FC Ostrovets Finished 1-2 8 16 8.8 1.11 -7.15%
12:00 DYUSSH 3 Stanles FC Zhlobin Finished 3-2 9 1.11 8.2 20 -6.79%
12:00 MNPZ Orsha Finished 0-1 8 8.7 5 1.32 -6.76%
13:00 Gorki FC Baranovichi Finished 1-2 5 5.25 3.8 1.5 -10.74%
13:00 Schuchin Fk FC Smorgon Finished 2-5 4 13 9.5 1.06 -11.16%
13:30 Bumprom Gomel FC Molodechno DYUSSH Finished 0-1
14:00 Neman-Belcard Grodno Zhodino Uzhnoe Finished 1-6 4 80 8 2.15 65.94%
15:00 Tekhnolog Mogilev Miori Finished 3-0
15:00 DYUSSH 3 Stanles Naftan Novopolotsk Finished 0-4 1 80 7.75 606.55%
12:00 Dinamo Brest BATE Borisov Finished 0-3 21 70 13.1 1.37 21.87%
14:00 Torpedo Zhodino Dinamo Minsk Finished 3-4 21 100 7.45 2 55.22%
16:00 Shakhtyor Soligorsk FC Vitebsk Finished 2-0 21 1.4 8.19 95 18.08%
11:00 FC Slonim Belarus U19 Women 1 80 7.75 606.55%
14:00 FC Minsk Women FC Smorgon Women
19:00 Nacional Potosi Blooming Finished 3-1 24 1.51 50 80 43.94%
15:00 Rudar Prijedor Zrinjski Mostar Finished 0-2 23 45 7.7 1.44 18.13%
15:00 FK Podrinje Tekstilac Derventa 2 1.909 5.75 3.25 -0.54%
15:00 FK Modrica Slavija Sarajevo 1 1.39 4.75 5.5 -10.05%
15:30 Ljubic Prnjavor Sloboda Novi Grad 1 8.25 4.15 1.34 -9.78%
15:30 Sutjeska Foca Zvijezda Brgule 1 1.31 5.25 6.75 -9.25%
15:30 FK Drina Zvornik FK Buducnost Pilica 1 1.02 22 42 -4.73%
15:30 Bratstvo Gracanica Zvijezda Gradacac 1 2.15 3.05 3 -11.22%
17:00 Corinthians SP Women SE Kindermann Women Finished 4-0 23 1.08 19 89 1.03%
18:00 Internacional RS Women Real Brasilia DF Women Finished 2-1 25 3.4 4.8 12 70.71%
18:00 CA Bragantino Women Esmac PA Women Finished 1-1 20 3.4 5.05 9 65.77%
12:15 Cotinguiba U20 Sergipe U20 4 2.942 3.4 2.12 -9.56%
16:30 SESP Taguatinga U20 Ceilandense U20 6 1.909 3.88 4 -3.06%
21:00 Atletico Acreano U20 Placido de Castro U20 4 1.24 5.8 8.9 -8.36%
13:00 Madureira RJ U20 Bangu RJ U20 Finished 2-1 16 6 3.3 5 49.32%
13:00 Sao Paulo RS U20 CGI April 7th RJ U20 Finished 1-5 13 9.75 6.25 1.6 12.67%
18:00 Boavista RJ U20 Vasco da Gama RJ U20 Finished 0-5 16 21 8.5 1.28 5.65%
18:00 Sao Goncalo U20 Nova Cidade U20 Finished 1-0 14 1.444 6.75 10 6.31%
18:00 Serra Macaense RJ U20 Campo Grande AC U20 8 1.8 3.75 3.92 -7.18%
18:00 Avenida RS Sao Gabriel RS Finished 1-0 16 1.6 12 70 38.39%
18:00 Gloria RS Tupi RS Finished 1-0 11 1.62 3.35 5.95 -7.74%
18:00 Cruzeiro RS (Porto Alegre) Esportivo RS Finished 0-0 18 9 3.4 5.6 71.29%
21:00 Lajeadense RS Santa Cruz RS Finished 4-1 15 2.75 32 80 145.47%
18:30 Sao Jose RS U20 Farroupilha U20 Finished 0-0 6 1.46 4.52 6 -6.79%
18:00 Coimbra EC EC Democrata MG Finished 0-2 15 2.62 2.75 3.64 -1.96%
18:00 Ipatinga FC Varginha EC 10 1.45 3.74 11.4 -4.28%
18:30 Luziense Uberaba Finished 2-1 12 2.85 2.875 3.07 -2.39%
18:30 Tupi MG Nacional AC Muriae Finished 1-1 15 2.9 2.938 2.75 -4.66%
19:00 Ipatinga FC Boa MG Finished 1-1 16 3.46 3.13 2.4 -2.46%
13:00 Uberlandia U20 Minas Boca MG U20 Finished 2-1 7 1.73 3.54 4.5 -7.64%
13:00 Betis MG U20 Serranense MG U20 7 1.458 4.5 7.1 -4.67%
18:00 Boston City MG U20 America TO MG U20 6 1.6 4 4.9 -7.33%
18:00 Pouso Alegre FC U20 Nacional AC Muriae U20 9 3.24 3.52 2.06 -7.25%
18:30 America Mineiro MG U20 Inter de Minas U20 Finished 2-0 9 1.11 10 26 -3.79%
18:00 Rio Branco SP Independente SP Finished 1-0 9 1.552 3.7 6.2 -7.05%
18:00 Flamengo SP Uniao Mogi Das Cruzes Finished 2-1 9 1.61 3.75 5.7 -5.95%
18:00 Maua SP Colorado Caieiras FC SP Finished 1-2 8 2.25 3.24 3.18 -6.33%
18:00 America SP Inter Bebedouro Finished 0-2 9 4.75 4.05 1.63 -6.62%
18:00 Atletico Mogi Das SP AD Guarulhos Finished 0-0 9 13 7.1 1.17 -6.76%
18:00 Andradina Fernandopolis SP 7 7.9 5.5 1.448 0.10%
18:00 SKA Brasil Mauaense SP 8 1.5 4.25 6 -6.42%
18:00 Sao Jose SP Manthiqueira SP 5 2.12 3.5 3 -8.32%
18:00 Amparo SP Paulista Jundiai SP Finished 1-1 9 2 3.38 4.3 -2.76%
18:00 AE Santacruzense SP U20 Assisense SP U20 Finished 1-1 17 3.15 3.54 2.22 -4.80%
17:00 Avai U20 Camboriu U20 5 1.852 3.6 3.58 -8.85%
18:00 Esporte Clube Metropol U20 Prospera U20 5 1.93 4 3.4 -5.86%
Brazil ‐ Serie A
19:30 Goias Bragantino SP Finished 1-1 26 7.5 3.1 6.5 64.00%
22:00 Sao Paulo SP Ceara Finished 2-2 26 8.5 3.58 8.5 94.32%
23:30 Fortaleza CE Juventude RS Finished 1-1 26 1.7 4 7.1 2.14%
Brazil ‐ Serie B
00:30 Criciuma Cruzeiro MG Finished 0-1 26 9 3.01 3.8 41.54%
19:30 CS Alagoano Novorizontino SP Finished 2-1 26 2.11 7 10 39.51%
22:00 Sampaio Correa MA Guarani SP Finished 2-1 26 2.68 7.25 10 63.65%
Brazil ‐ Serie C
14:00 Sao Jose RS (Porto Alegre) Uniclinic Finished 1-1 26 10 6.75 7.5 162.14%
18:00 Figueirense FC Ferroviario AC Finished 1-0 26 2.225 7.25 10 45.48%
20:00 Campinense Vitoria BA Finished 0-1 25 10 6.75 2.97 70.98%
21:00 Confianca Aracaju Aparecidense GO Finished 1-1 26 6.5 3.05 9 68.68%
22:00 ABC RN Brasil de Pelotas RS Finished 3-0 22 1.96 11.25 80 63.51%
Brazil ‐ Serie D
18:00 Portuguesa RJ Cianorte Finished 0-0 25 6 3 8.5 61.90%
18:00 CE Aimore RS Juventus SC Finished 2-0 25 1.75 8.5 80 42.54%
18:00 Tuna Luso Brasileira Moto Club MA Finished 0-2 25 4.8 3.67 1.83 -2.65%
18:00 Parana Santo Andre SP Finished 1-0 25 2.1 3 5.1 -0.56%
18:30 Brasiliense Taguatinga Costa Rica EC Finished 0-2 24 68 8.5 5.05 202.69%
18:30 Juventude MA 4 de Julho Finished 0-0 24 3.35 3 2.435 -4.08%
19:00 Oeste SP Perolas Negras RJ Finished 0-1 23 10 4.95 6.6 120.49%
19:00 Inter Limeira SP URT MG Finished 1-0 25 1.42 5.75 10 2.24%
19:00 Fluminense RJ U20 Pacajus Finished 1-2 25 1.68 3.71 5.95 -3.18%
19:00 Nautico Marcilio Dias Sao Luiz RS Finished 1-1 25 2 3.2 4.7 -2.46%
19:00 Caldense MG Ferroviaria SP Finished 1-2 25 4.7 3.35 1.9 -3.62%
19:00 Real Noroeste Capixaba Bahia de Feira Finished 1-1 11 1.6 3.74 5.9 -5.83%
19:00 Sao Bernardo SP Nova Iguacu RJ Finished 1-0 25 1.62 7.75 10 18.16%
19:30 Porto Velho EC Rio Branco FC Finished 0-1 12 2.1 3.4 3.52 -5.16%
20:00 Icasa America RN Finished 1-1 23 8 3.3 7 75.17%
21:00 Juazeirense BA ASA Arapiraca Finished 0-0 25 5.2 3.25 8 60.00%
21:00 Nautico RR Trem DC Finished 3-5 23 4.54 3.86 1.85 -1.95%
21:30 Tocantinopolis Castanhal PA Finished 4-1 25 2.63 3.2 3 -2.54%
22:00 CSE Atletico Alagoinhas Finished 2-1 23 2.1 3.145 3.83 -5.24%
Bulgaria ‐ A PFG
15:30 Botev Plovdiv Beroe Stara Zagora Finished 2-1 22 2.25 10 11 57.39%
22:00 Talleres De Cordoba     Colon de Santa Fe 4 2.395 3 3.12 -6.66%
20:00 Ottawa South United FC Laval
23:00 Pacific FC Valour Winnipeg Finished 2-2 25 6 3.79 4.66 55.01%
16:30 Santiago Morning Cobreloa Finished 0-1 25 60 9 3.104 122.25%
16:30 Deportes Puerto Montt Barnechea Finished 1-1 23 7 3.28 8.5 76.87%
00:30 Curico Unido Coquimbo Unido Finished 3-0 26 1.77 60 80 68.31%
19:00 Deportes La Serena Audax Italiano Finished 3-2 26 3.1 8.5 80 120.88%
21:30 Cobresal Universidad de Chile Finished 1-0 26 1.56 12 80 35.71%
19:00 CSD San Antonio Unido Rodelindo Roman Full Time 1-1 17 6.5 3.31 8 72.13%
Croatia ‐ 2. HNL
15:30 NK Dubrava Zagreb Varteks Varazdin Finished 2-3 23 2.85 3.9 2.515 -0.49%
15:30 HNK Cibalia Vinkovci NK Croatia Zmijavci Finished 1-0 23 1.95 7.25 10 33.20%
15:30 Inter Zapresic NK Solin Finished 0-1 23 2.1 3.76 4.3 2.60%
15:30 Kustosija Dinamo Zagreb II Finished 3-2 23 2.324 3.5 3.7 1.39%
15:30 Osijek II BSK Bijelo Brdo Finished 1-1 23 8.5 4.36 2.15 23.13%
15:30 NK Dugopolje NK Rudes Finished 3-2 25 2.7 3.86 5.5 23.27%
15:30 Orijent 1919 Opatija Finished 3-0 20 1.42 11.25 80 24.13%
Croatia ‐ 3. HNL
15:30 Udarnik Kurilovec NK Vrbovec Finished 3-1 14 2.17 8.5 80 69.21%
15:30 NK Tekstilac Ravnice NK Ponikve Finished 1-2 13 10 5.5 3.8 83.49%
15:30 NK Trnje Lucko Finished 4-4 7 2.25 3.2 3 -8.28%
15:30 NK OSK Otok Zmaj Makarska Finished 2-1 14 2.375 6.75 10 49.43%
15:30 Zagora Sloga Mravince Finished 3-3 14 7 4.2 10 107.92%
15:30 Uljanik NK Pazinka Finished 4-0 4 2.15 8.5 80 67.99%
16:00 NK Slavonac Bukovlje NK Marsonia 1909 Finished 1-2
16:00 Vuteks Sloga Dakovo Croatia Finished 2-2 14 3.62 4.46 2.264 6.14%
08:15 Banik Sokolov SK Benesov Finished 3-0 19 2.1 27 80 90.21%
08:15 Baumit Jablonec II SK Zapy Finished 0-0 20 10 3.7 8 101.91%
08:15 Sigma Olomouc II Vratimov Finished 3-1 17 1.23 8 11 -2.81%
08:15 Slavoj Vysehrad Slavia Prague II Postponed 10 2.34 4.2 3.3 3.26%
08:15 Sparta Krc Sokol Libis Finished 4-1 3 2.1 3.8 2.7 -9.89%
08:30 FK Kraluv Dvur Admira Prague Finished 1-0 22 2.05 8 60 58.86%
08:30 Slovan Liberec II Prepere Finished 0-1 22 40 6 2.4 64.38%
12:30 Frydek Mistek Sfk Vrchovina Finished 1-0 20 1.42 6.5 10 4.38%
15:00 Jiskra Usti nad Orlici Chlumec NC Finished 1-3 20 70 35 1.65 54.10%
15:00 Slovan Velvary Hradec Kralove II Finished 1-1 22 1.74 4.5 5.25 1.27%
15:00 Hanacka Slavia Kromeriz Fastav Zlin II Finished 1-0 22 1.38 5.1 7.5 -5.13%
15:00 FC Hlucin Unex Unicov Finished 3-2 23 1.9 4.1 4.2 -0.82%
15:00 Uhersky Brod Vysocina Jihlava II Finished 3-0 23 1.333 8.75 80 14.03%
08:15 SFC Opava U19 Banik Ostrava U19 Finished 2-1 21 8.7 5.95 10 161.09%
09:00 Viktoria Plzen U19 Slavia Prague U19 Finished 1-2 21 10 7.5 2 36.36%
10:00 Slovacko U19 FK Meteor Praha VIII U19 Finished 3-3 22 3.9 5.65 8 79.08%
10:00 Ceske Budejovice U19 Fastav Zlin U19 Finished 1-3 21 2 4 3.16 -6.23%
11:30 Zbrojovka Brno U19 Sparta Prague U19 Finished 1-5 23 80 8.5 2.125 66.46%
12:00 Sigma Olomouc U19 Pribram U19 Finished 6-1 22 1.27 8.75 80 9.39%
12:30 Esbjerg Jammerbugt Finished 2-2 26 34 6.8 5 165.63%
12:30 Fremad Amager Vendsyssel FF Finished 1-4 26 39 10.2 2.73 104.09%
12:30 HB Koge Hobro Finished 4-4 26 2.59 5.47 48 69.56%
12:00 JAI Aarhus Women Osterbro Women
11:00 Fortuna Hjorring Women KoldingQ Women Finished 2-0 21 1.5 4.92 5.25 -5.70%
11:00 Varde Women Aalborg Women Finished 1-5 16 9 5 1.38 -3.45%
11:00 AGF Aarhus Women OB Odense Women Finished 2-0 17 1.08 10.5 26 -5.63%
12:00 B93 Copenhagen Women Sundby BK Women Finished 3-0 19 3.82 8.75 80 157.36%
11:00 Ringsted Holbaek 13 9.2 6.2 1.27 -5.43%
11:00 Tarup-Parup Aarhus Fremad II 19 2.55 3.7 2.492 -5.99%
11:00 Fuglebakken Aarhus Vejgaard BSK Finished 0-4 19 6.25 4.84 1.44 -5.75%
12:00 Skovshoved AB Taarnby Finished 2-1 19 4.2 3.95 1.8 -4.47%
12:00 Boldklubben 1909 OKS Finished 3-2 19 3.44 4.4 1.95 -2.99%
12:00 KFUMs Boldklub Koge Nord Finished 2-0 19 2.23 3.72 3.15 -3.35%
13:00 Varde Marienlyst Finished 1-1 16 3.9 4.1 1.75 -6.69%
Ecuador ‐ Cup
00:00 CD Aampetra Guayaquil City Finished 0-3 16 3.35 3.25 2.35 -3.08%
17:30 Orellanense FC Imbabura Finished 2-4 18 5.25 3.82 1.63 -6.17%
20:00 CD Unibolivar Club Penarol Riobamba Finished 0-1 18 1.875 3.45 4 -6.82%
00:00 Gualaceo SD Aucas Finished 1-4 26 80 11.5 2.12 75.08%
18:00 Mushuc Runa Deportivo Cuenca Finished 1-0 25 2.96 9.5 10 84.13%
20:30 Orense SC Guayaquil City Finished 0-1 26 10 4.4 6.5 107.85%
23:00 Tecnico Universitario Emelec Guayaquil Finished 1-1 26 8 3.75 2.44 24.77%
00:00 Manta FC CA Santo Domingo
14:00 Al Madina Al Monawara SC MS Naser Malawy Full Time 2-4 11 2.25 3.1 3.6 -4.29%
14:00 Fayoum FC Beni Suef SC
14:00 El Alameen SC Shaban Qana
14:00 Aluminium Nag Hammadi MS Tamea 1 5.9 1.18 10 -10.47%
14:20 Fayoum FC Beni Suef SC
14:00 Ghazl El Mahallah Talaea El Gaish Finished 0-1 26 100 7.1 2.892 101.36%
16:30 Smouha SC ENPPI Club Finished 1-1 26 2.765 6.46 77 88.88%
16:30 El Zamalek Ismaily SC Finished 2-1 26 1.85 3.42 5.5 -1.45%
11:30 Wrexham Grimsby Town Finished (after ET) 4-5 26 5.5 4.05 10 89.13%
15:00 Mansfield Town Port Vale Finished 0-3 26 100 14.5 3.18 154.17%
12:00 Nomme United Ida Virumaa FC Finished 2-2 25 57 5.79 5.5 168.76%
12:00 Harju Jalgpallikooli FC Elva Finished 4-2 25 2.42 5.5 5.5 28.72%
12:00 Tulevik Viljandi Viimsi MRJK Finished 0-3 25 69 13.1 1.5 32.01%
09:00 Rakvere Tarvas FC Phoenix Johvi Finished 2-0 3 1.09 7.5 80 -5.95%
11:00 Laanemaa Haapsalu Welco Elekter Finished 2-2 13 7.5 5.3 5.25 95.13%
12:00 Tallinna Infonet FA Tartu Kalev Finished 2-2 14 2.75 8.6 15 82.96%
12:00 Tallinna Charma JK Tammeka Tartu II Finished 5-1 13 1.4 8 80 17.40%
12:00 Raplamaa JK JK Nomme Kalju II Finished 1-4 10 3.1 4.18 2.2 -1.61%
16:30 JK Tallinna Kalev Tallinna JK Legion Finished 2-2 26 6.95 3.71 6.95 79.43%
12:00 Vikingur Gota II KI Klaksvik II Finished 4-1 16 2.672 4.33 2.7 2.50%
14:00 TB Tvoroyri Undrid FF Tórshavn Finished 6-2 6 1.55 4.13 4.48 -9.95%
14:00 07 Vestur Sorvagur Skala IF Finished 2-0 22 2.45 3.7 2.65 -5.28%
11:00 HJK Helsinki Women KuPS Palloseura Women Finished 1-2 24 10 6 1.685 16.26%
11:00 HPS Women Ilves Tampere Women Finished 5-0 24 2.75 3.85 2.545 -1.60%
11:00 Nurmijarven Jalkapalloseura Women ONS Oulu Women Finished 0-1 21 2.52 3.65 2.69 -4.08%
14:00 AC Oulu Seinajoen JK Finished 1-0 26 3.18 3.41 2.48 -1.08%
14:00 FC Haka Lahti Finished 1-1 26 4.37 3.95 7.29 61.51%
14:00 Inter Turku Ilves Tampere Finished 2-2 26 9.14 3.53 12.2 110.68%
France ‐ CFA
16:00 Schiltigheim Gobelins FC Finished 0-1 19 4.9 3.38 1.96 -1.00%
16:00 Vitre AS Lorient II 15 37 12 2.13 72.46%
16:00 Metz II Bobigny 13 2.338 11 35 82.75%
16:00 Mont de Marsan Canet Roussillon 13 5.9 4.15 1.615 -2.88%
16:00 FC Fleury 91 Lens II 15 1.28 5.95 10.75 -4.06%
16:00 Belfort Reims II 14 2.267 3.42 3.3 -3.53%
16:00 Versailles Blois 15 1.95 3.8 3.75 -4.09%
16:00 Saint Priest Jura Sud Foot 13 7.7 3.71 10 100.24%
16:00 Entente SSG Haguenau 10 3.1 25 80 166.61%
16:00 AS Monaco II Lyon II 13 2.35 3.46 3.41 -0.77%
16:00 GFA Rumilly Vallieres Marseille II 16 2.14 24 80 91.77%
16:00 Lusitanos Saint-Maur US St Quentin 12 9 3.22 11 95.09%
16:00 SC Toulon MDA Chasselay 10 2.69 10 70 105.75%
16:00 Le Puy Colomiers 13 1.43 4.5 8.2 -4.17%
16:00 Lyon Duchere RC Grasse 14 70 32 2.91 156.95%
16:00 Martigues Marignane US Finished 3-0 20 1.8 32 80 66.86%
16:00 AS Beauvais St. Genevieve 15 2 3.25 3.95 -5.74%
16:00 Frejus Saint Raphael Aubagne FC 14 2.41 3.24 3.05 -4.89%
16:00 Vannes OC Voltigeurs Chateaubriant Finished 1-2 14 2.38 3.37 3 -4.78%
12:30 FC Fleury 91 Women Saint Etienne Women Finished 4-2 22 1.35 7.5 80 12.79%
12:30 Dijon FCO Women Reims Women Finished 2-2 25 6 3.7 4.7 53.92%
12:30 Issy-les-Moulineaux Women Montpellier Women Finished 2-5 23 8.2 6 1.3 -5.47%
12:30 ASJ Soyaux Women Guingamp Women Finished 2-0 23 3.1 3.7 2.355 -1.72%
13:00 Nantes U19 Brest U19 Finished 2-0 12 1.83 3.9 3.9 -5.60%
13:00 FC Spaeri Shukura Kobuleti Finished 2-1 15 4.7 3.78 14.75 83.45%
13:00 Merani Martvili WIT Georgia Tbilisi Finished 2-2 16 2.85 5.2 8.5 51.32%
14:45 VfL Wolfsburg Women Turbine Potsdam Women Finished 4-0 21 1.167 35 80 11.36%
11:00 Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin Torgelower Greif Finished 0-2 23 80 11.5 5.3 247.06%
12:00 PSV Neumunster Kronshagen Cancelled 20 1.111 9.6 18 -5.64%
12:00 VfB Lubeck II TSV Altenholz Finished 4-5 23 10 7.6 9.7 198.80%
13:00 SC Waldgirmes Erlensee Finished 3-1 23 2.852 4.45 10 48.07%
13:00 Hessen Dreieich TSV Eintracht Stadtallendorf Finished 2-1 23 5.5 4.55 4.1 54.92%
13:00 FC Eddersheim SG Barockstadt Fulda-Lehnerz Finished 2-3 20 80 7.75 1.5 23.73%
13:00 Rot-Weiss Hadamar SV Neuhof Finished 2-2 20 10 5.5 3.8 83.49%
13:30 Astoria Walldorf II FC Nottingen Finished 4-2 23 2.9 5.25 10 57.41%
13:30 FV Ravensburg Bruchsal Finished 2-1 21 1.57 9 80 31.48%
13:30 SV Linx Freiburger Finished 2-3 21 2.31 4.5 2.728 -2.12%
14:00 TVD Velbert SpVg Schonnebeck Finished 1-3 21 80 11.75 4.2 197.88%
14:00 TSV Dachau 1865 Sonthofen Finished 3-0 14 1.838 8.75 80 49.06%
16:00 Schwarz-Weiss Essen SSVg Velbert Finished 1-0 20 12 6.8 8.5 187.32%
13:30 TSG Backnang FSV 08 Bissingen Finished 4-3 14 1.9 4.26 3.66 -3.31%
13:30 FC 08 Villingen Ilshofen Finished 1-2 14 1.182 7.4 12 -6.06%
13:30 Neckarsulmer SU SF Dorfmerkingen Finished 0-2 12 2 4.1 3.6 -2.12%
13:30 Reutlingen Goppinger SV Finished 4-2 14 2.08 4 2.93 -6.72%
13:30 Rielasingen-Arlen Pforzheim Finished 1-0 14 2.65 3.98 2.25 -6.81%
13:30 Stuttgarter Kickers SV Oberachern Finished 2-0 21 1.1 9.8 22 -5.36%
13:30 SGV Freiberg Lorrach Brombach Finished 7-1 10 1.01 26 80 -3.94%
14:00 VfB Hallbergmoos Fortuna Regensburg Finished 3-0 12 1.36 8.5 80 15.55%
12:00 SV Pullach Unterfohring Finished 3-2 15 1.38 5.75 10 0.15%
14:00 TSV Neudrossenfeld SV Seligenporten Finished 1-0 8 1.99 4 3.11 -6.90%
14:00 Vatanspor Homburg TuS Rollbach Finished 2-3 8 1.79 4.2 3.67 -6.48%
14:00 Wurzburger FV Karlburg Finished 4-1 8 1.89 4 3.5 -6.09%
12:00 Inter Leipzig Carl Zeiss Jena II Finished 4-0 20 2.95 3.9 2.362 -1.84%
12:00 Einheit Rudolstadt Bischofswerdaer FV Finished 1-1 21 2.45 3.6 2.55 -7.24%
12:00 Wacker Nordhausen BW Zorbau Finished 0-2 20 80 11.75 3.05 135.03%
12:00 TuS Koblenz FV Diefflen Finished 3-0 23 2.51 3.78 2.52 -5.64%
12:00 Wormatia Worms Karbach Finished 4-0 23 1.09 10.5 23 -5.32%
13:30 Hertha Wiesbach SV Gonsenheim Finished 2-0 21 1.6 4.7 4.6 -5.23%
13:30 Engers Arminia Ludwigshafen Finished 3-3 14 3.14 4.2 2.05 -4.25%
13:30 FSV Salmrohr Eppelborn Finished 1-1 12 1.69 4.48 4.02 -5.99%
13:30 TSV Emmelshausen Jagersburg Finished 1-1 12 6.8 5.4 1.325 -8.00%
14:00 Sportfreunde Eisbachtal TSG Pfeddersheim Finished 8-1 12 2.06 4.08 3 -6.00%
12:00 BFC Dynamo VfB Oldenburg Finished 0-2 22 80 11.75 3.5 160.88%
15:00 MTK Hungaria Women Viktoria Szombathely Women Finished 1-0 19 1.46 7 10 7.78%
15:00 Soroksar Women Kelen Women Finished 2-0 7 1.9 3.7 3.6 -6.92%
16:00 Astra Hungary Women DVSC DEAC Women Finished 6-0
14:00 IF Vestri Thor Akureyri Finished 3-3 26 27 4.8 3.7 93.93%
14:00 Grindavik Fylkir Reykjavik Finished 1-0 26 3.22 7.2 50 113.02%
14:00 Grotta Seltjarnarnes KV Vesturbaer Finished 5-1 26 1.45 24 60 33.69%
14:00 IR Reykjavik Magni Grenivik Finished 1-1 24 4.9 4.85 12 102.59%
14:00 Aegir Thorlakshofn KF Fjardabyggd Finished 3-0 21 1.416 15 45 25.77%
16:00 KF Fjallabyggdar Throttur Reykjavik Finished 1-1 25 3 5.4 32 81.89%
13:00 Sindri Kormakur Finished 2-1 8 1.67 4.4 3.64 -9.16%
14:00 Vaengir Jupiters KFG Gardabaer Finished 2-3 19 5.7 4.2 3.7 46.24%
15:00 Vidir Gardur KFS Finished 6-2 19 1.68 10 27 36.56%
15:30 Kari Akranes Dalvik Reynir Finished 0-2 18 80 25 2.104 89.47%
13:00 IA Akranes Women KR Reykjavik Women Finished 0-6 19 35 14 1.143 2.58%
14:00 FH Hafnarfjordur Women Stjarnan Garbabaer Women Finished 0-1 19 10 6.05 3.1 70.11%
14:00 Thor Akureyri Women Haukar Hafnarfjordur Women Finished 6-0 5 1.363 4.75 5.75 -10.56%
16:30 UMF Selfoss Women Afturelding Women Finished 3-1 10 1.3 5.8 7.7 -6.67%
17:00 UMF Tindastoll Women Valur Reykjavik Women Finished 1-4 9 9.8 7.2 1.202 -6.79%
23:30 Chattanooga FC     Bay Cities 1 1.84 3.45 3.75 -9.09%
16:00 India     Jordan Finished 0-2 26 8.74 5.2 1.42 -1.08%
13:00 Baghdad SC Al Minaa Finished 0-1 13 10 4.5 4.2 78.47%
13:00 Naft Al-Wasat SC Al Zawraa Finished 2-2 13 10 5.25 2.92 57.99%
18:00 Al Talaba Samaraa FC Finished 3-1 12 1.264 8.75 80 8.94%
15:00 Inter Milan U19 Cagliari U19 Finished 3-3 24 80 11.5 4.55 213.25%
Italy ‐ Serie D
15:30 Poggibonsi US Gavorrano Finished 4-2 22 1.94 11.5 80 62.62%
Japan ‐ J League
05:00 Sanfrecce Hiroshima Nagoya Grampus Finished 1-0 26 2.22 9 11 53.26%
08:00 Avispa Fukuoka Urawa Red Diamonds Finished 0-0 26 35 3 24 147.79%
04:00 Roasso Kumamoto Ventforet Kofu Finished 1-1 26 3.35 3.32 2.4 -1.61%
09:00 Tokyo Verdy Omiya Ardija Finished 1-1 26 6.04 3.7 6.04 66.28%
05:00 Giravanz Kitakyushu Yokohama SCC Finished 0-1 26 9.14 3.72 5.05 73.54%
04:00 Cerezo Osaka Women Orca Kamogawa Women Finished 1-0 19 1.46 4.95 7.8 -1.49%
04:00 NGU Nagoya Women Harima Albion Women Finished 1-1 17 2.01 3.5 3.75 -4.75%
04:00 Nittaidai Women Speranza Takatsuki Women Finished 1-0 19 1.758 5.6 11 19.29%
04:00 Norddea Hokkaido Women Fukushima Women 2 7.5 4.5 1.36 -8.33%
06:00 Yokohama Seagulls Women Angeviolet Hiroshima Women Finished 3-0 20 1.89 3.74 4.72 -0.83%
08:00 FC Astana II Igilik Finished 5-2 15 1.81 13 35 51.98%
11:00 FK Ekibastuz Zhetysu Taldykorgan Finished 0-0 17 3.55 3.6 2.47 3.70%
11:00 Okzhetpes Kokshetau Bulat Temirtau Finished 6-0 19 1.07 24 50 0.38%
11:00 Kairat Academy Akademiya Ontustik Finished 2-2 16 1.6 4.4 5.8 -2.41%
12:00 FK Baykonur Kyzylorda FK Astana-64 Finished 0-4 19 27 12 1.765 45.57%
12:00 FK Kyran Shymkent Kaisar Kyzylorda Finished 1-3 20 32 5.9 2.4 61.97%
12:00 Taraz-Karatau Yassy Turkistan Finished 3-0 16 2.4 3.3 3 -5.04%
10:00 Kenya Police Posta Ranger Finished 2-1 25 2.25 7 10 45.50%
10:00 Shabana Muranga Seal Finished 1-1 6 1.93 3.25 3.56 -9.64%
10:00 Ulinzi Stars Bandari Finished 0-0 24 3.31 2.96 2.54 -3.26%
12:00 Mathare United Tusker Cancelled 1 14 5.5 1.18 -9.15%
12:00 Sofapaka Vihiga Bullets Finished 1-0 19 1.384 5.6 8.1 -2.40%
12:00 Mully Children Family FC SS Asad Finished 2-0 12 1.968 8.5 80 56.67%
12:00 Kericho Zoo Vihiga United Postponed 6 1.928 3.25 3.58 -9.56%
12:00 Naivas Fortune Sacco Finished 1-0 7 2.625 2.9 2.625 -9.64%
14:00 Vushtrria Malisheva Finished 1-3 6 3.74 3.45 2.11 -3.02%
12:00 Metalurgs Liepaja Valmieras Fk Bss Finished 1-3 26 80 30 2.5 124.30%
13:00 BFC Daugavpils Auda Finished 1-2 25 80 32 2.13 94.84%
15:30 FS Metta-Lu Progress Super Nova Finished 1-1 25 5.8 4 8.5 85.16%
10:00 Zalgiris Vilnius II Marijampole City Finished 1-0 17 2.72 3.6 2.83 0.12%
11:00 Babrungas Garliava Finished 5-0 17 2.05 4.3 3.46 -0.93%
11:00 Minija Kretinga BFA Vilnius Cancelled 18 2.25 3.9 3.5 1.36%
12:00 FC Neptunas Klaipeda Ekranas Finished 4-3 16 10 4.54 6.25 108.22%
13:00 Atmosfera Mazeikiai Dainava Alytus Finished 0-3 8 5.05 4.2 1.57 -6.81%
14:00 Trakai II NFA Kaunas Finished 1-1 15 8.5 3.7 5 70.09%
16:00 Banga Gargzdai II Nevezis Kedainiai Finished 0-2 22 80 8.5 1.92 53.61%
14:00 Jeunesse Junglinster FC Wiltz 71 Finished (pen.) 5-6 18 7 3.7 6 72.48%
11:00 CPK FC Monte Carlo Finished 3-0 7 1.375 6.5 27 8.91%
13:00 Lun Lok Cheng Fung Finished 4-3 13 6 14 45 284.15%
08:45 Malaysia University KSR Sains 5 3.6 3.175 10 44.35%
08:45 PIB Kijang Rangers FC 5 1.548 8.5 45 27.25%
08:45 Real Chukai Harini FC 5 2.388 5.8 35 61.36%
12:45 Kuala Kangsar Bukit Tambun Finished 1-1 10 1.648 3.8 5 -6.54%
12:15 Skuad Projek FAM MSN PBDKT T-Team Finished 1-5 25 50 19 1.272 16.44%
13:00 UiTM FC PDRM Finished 1-1 25 9 3.45 6.5 80.24%
02:05 Guadalajara Chivas Women Monterrey Women 13 12 3.6 12 125.00%
Morocco ‐ Cup
16:00 MAS Maghrib CAYB Berrechid Finished 0-2 24 17 3.7 8.3 122.43%
Morocco ‐ GNF 2
16:00 Chabab Ben Guerir WAF Widad Fes Finished 0-0 13 3.96 2.65 3.93 13.08%
16:00 Dcheira TAS de Casablanca Finished 0-0 20 6.25 3.81 1.78 1.60%
16:00 Chabab Atlas Khenifra KACM Marrakech Finished 4-1 17 1.74 5.5 9.4 15.89%
12:30 ACV Excelsior 1931 5 2.15 3.6 2.852 -8.55%
12:30 ODIN '59 Harkemase Boys 7 1.95 3.8 3.158 -8.48%
13:30 TEC VV AFC 34 Finished 2-2 22 6 4.4 4.5 62.30%
13:30 Excelsior Maassluis Spakenburg Finished 4-0 13 2.3 3.95 2.6 -6.77%
13:30 Scheveningen Kozakken Boys Finished 2-1 22 10 5.75 2.752 56.92%
13:30 IJsselmeervogels GVVV Veenendaal Finished 3-0 13 2.1 3.85 3.15 -5.07%
13:30 Koninklijke HFC Katwijk Finished 4-1 13 3.2 3.8 2.1 -4.93%
13:30 ASWH Noordwijk Finished 1-5 22 80 11.25 1.67 42.82%
13:30 Quick Boys Jong Volendam Finished 1-3 14 2.13 4.5 3.95 5.83%
13:30 De Treffers HHC Hardenberg Finished 1-1 9 2.85 3.6 2.2 -7.68%
13:30 Rijnsburgse Boys Jong Sparta Rotterdam Finished 2-1 22 1.99 6.5 10 32.21%
00:30 Green Island AFC Ferrymead Bays Finished 2-3 4 5.9 4.33 3.3 42.15%
02:00 Cashmere Technical Dunedin City Royals FC Finished 4-2 1 25 80 0.00%
02:30 Waterside Karori Western Suburbs FC Finished 1-3 4 20 6.67 11 243.84%
02:30 Wellington United Wellington Phoenix II Finished 1-0 3 6 5 1.31 -11.51%
02:45 Nomads United Coastal Spirit Finished 3-3 1 27 50 0.00%
03:00 FC Petone North Wellington AFC Finished 3-1 4 2.08 6.7 45 53.32%
03:00 Auckland City Auckland United Finished 2-0 4 1.23 27 80 15.94%
03:00 Bay Olympic Western Springs Finished 3-1 4 2.17 4.2 2.33 -11.36%
03:00 Manukau United Birkenhead United Finished 0-4 4 3.2 4 1.75 -11.81%
03:00 Melville United Hamilton Wanderers Finished 4-1 4 2.22 30 70 100.78%
03:00 Takapuna AFC Waiheke Utd AFC Finished 0-0 4 4 5.5 12 94.12%
03:45 Wellington Olympic Havelock North Wanderers Finished 10-0 4 1.12 27 60 5.65%
15:00 Enyimba Nasarawa Finished 3-2 13 1.356 10.5 80 18.32%
15:00 Remo Stars Kano Pillars FC Finished 1-3 13 1.42 3.82 10.5 -5.77%
15:00 Sunshine Stars Katsina United Finished 2-0 12 1.45 5.05 16 5.24%
15:00 Niger Tornadoes Lobi Stars Cancelled 13 1.75 4.3 16 15.41%
15:00 Heartland Owerri Shooting Stars Finished 3-1 13 1.45 11.25 80 26.42%
15:00 Plateau Enugu Rangers Finished 4-0 13 1.252 5.2 20 -3.94%
15:00 Dakkada FC Rivers United Finished 2-3 13 5.5 2.95 5.5 42.32%
15:00 MFM FC Gombe United Finished 3-1 13 1.9 3.15 6.3 -0.25%
15:00 Kwara United Akwa United Finished 1-0 6 1.363 4.35 6.85 -9.87%
15:00 Wikki Tourists Abia Warriors Finished 1-0 6 1.333 4.92 6.85 -9.04%
11:00 Medkila IL Women Grand Bodo Women Finished 2-2 16 4.22 4.5 1.818 -0.92%
13:00 Floya IF Women Ovrevoll Hosle Women Finished 3-0 16 3.104 3.94 2.14 -4.15%
14:00 Fortuna Alesund Women Amazon Grimstad Women Finished 1-0 18 2.3 4.2 3.1 0.46%
11:00 Hodd Alta Finished 2-0 26 1.44 4.96 7.3 -3.20%
11:00 Sotra Egersunds IK Finished 1-2 24 80 10 2.17 74.42%
11:00 Oygarden Orn-Horten Finished 2-1 26 1.93 50 80 81.61%
12:00 Kvik Halden Staal Jorpeland IL Finished 1-1 26 6.7 5.8 17 162.82%
13:00 Eidsvold TF Levanger FK Finished 2-1 26 2.9 12 80 126.93%
13:00 Ullern IF Arendal Finished 0-3 26 80 50 1.75 65.58%
14:00 Moss Strommen Finished 2-1 26 2.25 12 80 85.09%
14:00 Notodden FK Flekkeroy Finished 0-4 26 80 60 2.75 154.58%
14:00 Kjelsas Gjovik-Lyn Finished 4-0 26 1.65 60 80 57.42%
14:00 Ullensaker Kisa Baerum SK Finished 4-2 26 1.45 50 80 38.47%
14:00 Ham Kam Odds BK Finished 1-2 26 120 14 4.6 236.53%
16:00 Stromsgodset Viking Finished 3-2 26 3.3 17 90 168.12%
14:00 Valerenga IF Women Rosenborg BK Kvinner Women Finished 1-1 22 6.2 3.98 7 80.05%
00:00 UMECIT Mario Mendez FC Finished (pen.) 4-3 10 2.65 3.2 2.795 -4.55%
14:00 Atyra FC Club 2 de Mayo Finished 0-1 25 5.7 3.2 6.7 56.94%
14:00 Martín Ledesma Sportivo Trinidense Finished 0-2 7 80 25 3.15 170.30%
16:00 Universidad San Martin ADT Tarma Finished 2-0 26 2.43 10 80 90.83%
23:00 Carlos Manucci Atletico Grau Finished 1-0 26 3.1 3.62 4.4 21.05%
16:30 Comerciantes Unidos Juan Aurich Finished 4-3 18 1.72 4.4 4.7 -2.10%
18:00 Molinos El Pirata Deportivo Llacuabamba Finished 1-0 24 3.25 3.71 2.41 0.79%
20:00 Cusco FC Deportivo Coopsol Finished 3-0 25 1.45 21 50 32.05%
09:00 LKS Lodz II Unia Skierniewice Finished 3-2 21 2.03 3.92 4.1 0.85%
10:00 Baltyk Gdynia ZKS Kluczevia Stargard Finished 2-1 21 1.4 7.25 80 15.64%
10:00 GKS Wikielec Wissa Szczuczyn Finished 3-0 23 1.45 4.7 7.5 -3.45%
10:00 Legia Warsaw II Ursus Warszawa Finished 2-2 23 5.6 4.5 11 103.37%
10:00 Pogon Szczecin II TKP Elana Torun Finished 3-0 12 1.19 6.2 14 -6.81%
11:00 Pilica Bialobrzegi Swit Nowy Dwor Mazowiecki Finished 3-1 23 2.75 32 101 147.04%
11:00 Cracovia Krakow II Wisloka Debica Finished 1-1 23 3.35 4.06 8 49.30%
12:00 Foto-Higiena Gac Piast Zmigrod Finished 2-3 22 8 5.6 5 98.58%
12:00 Lechia Zielona Gora Goczalkowice Zdroj Finished 3-0 19 1.87 3.81 4 -4.51%
12:00 Sleza Wroclaw Polonia Bytom Finished 4-2 23 1.86 3.88 4.32 -2.61%
13:00 Blekitni Stargard Szczecinski Miks Unia Janikowo Finished 1-2 21 8 4.4 2.65 37.06%
13:00 Podlasie Biala Podlaska Tomasovia Tomaszow Lubelski Finished 1-0 17 1.552 4.3 6.25 -3.56%
13:00 Rekord Bielsko-Biala Mkp Carina Gubin Finished 2-2 23 8 4.22 8.5 108.50%
14:00 Przodkowo Pogon Nowe Skalmierzyce Finished 0-1 21 10 5 3.52 71.21%
14:00 Biala Piska Sokol Aleksandrow Finished 4-1 21 1.784 4.9 5 3.67%
14:00 Zaglebie Lubin II Gornik Zabrze II Finished 5-1 19 1.5 11.5 80 30.53%
15:00 MKP Kotwica Kolobrzeg Baltyk Koszalin Finished 1-0 21 1.332 7.25 10 1.14%
15:00 Sokół Kleczew Starogard Gdanski Finished 1-1 23 2.22 3.82 3.64 1.32%
15:00 Jarota Jarocin Stolem Gniewino Finished 2-2 15 2.1 3.6 3.1 -7.11%
15:00 Chelmianka Chelm Siarka Tarnobrzeg Finished 1-0 16 2.6 3.62 2.55 -5.03%
15:00 Stal Stalowa Wola KSZO Ostrowiec Swietokrzyski Finished 0-0 17 2.35 3.32 3 -5.67%
15:00 Avia Swidnik Wolczanka Pelkinska Finished 5-1 20 1.16 11.25 80 3.79%
15:00 Watkem Korona Rzeszow Unia Tarnow Finished 2-1 23 2.96 6.25 10 67.27%
15:00 MKS Kluczbork Odra Wodzislaw Slaski Finished 1-4 15 1.852 4.4 4.1 -1.10%
15:00 Gwarek Tarnowskie Gory Warta Gorzów Wielk. Finished 0-0 21 2.45 3.6 2.9 -2.99%
15:00 Stal Brzeg Karkonosze Jelenia Gora Finished 3-1 22 1.75 11.75 80 49.47%
15:00 Pniowek Pawlowice Slaskie Miedz Legnica ll Finished 6-0 20 1.9 11.5 80 59.80%
15:00 Olimpia Grudziadz Polonia Sroda Wielkopolska Finished 7-2 16 1.1 25 61 3.58%
16:00 Pelikan Lowicz Polonia Warsaw Finished 0-2 23 6.3 4.45 1.536 -3.33%
10:00 Sporting Lisbon U19 Alverca U19 Finished 4-0 17 1.46 4.8 6.75 -3.98%
16:00 Vitoria Guimaraes U19 Rio Ave U19 Finished 2-2 15 2.164 3.4 3.66 -2.86%
16:00 Benfica U19 Sporting Braga U19 Finished 3-0 15 1.31 5.8 9.5 -3.94%
16:00 FC Porto U19 Estoril U19 Finished 6-0 15 1.185 6.75 14.25 -5.86%
13:00 Salgueiros Leca 4 2.74 3 2.74 -5.95%
13:00 Paredes Sao Martinho 4 1.83 3.064 5.05 -6.62%
13:00 Vilaverdense Maritimo Funchal II 4 1.49 4.33 6 -6.43%
Romania ‐ Liga 3
14:30 Dumbravita CNS Cetate Deva 11 1.635 4.05 5.4 -4.19%
14:30 Odorheiu Secuiesc Viitorul Daesti 10 1.9 3.52 5.05 -0.84%
14:30 Afumati Tunari 11 1.456 4.6 7.75 -3.22%
14:30 FC Olt Slatina FC Pucioasa Aninoasa 9 1.48 4.3 6.8 -5.24%
14:30 Dante Botosani CSM Focsani 12 2.49 3.2 3 -4.53%
14:30 FCM Baia Mare Metalurgistul Cugir 9 1.5 4.22 6.25 -5.98%
14:30 Progresul Bucuresti ACS Gloria Popesti-Leordeni 16 4.35 3.5 9 59.56%
14:30 FC Hunedoara Bihor Oradea 4 1.5 4.25 5.75 -7.05%
14:30 CSM Resita Ghiroda 4 1.35 4.65 8 -7.48%
14:30 Oţelul Galaţi Foresta Suceava 4 1.65 3.8 4.65 -7.77%
15:00 Progresul Pecica Avantul Periam 7 14 7.2 1.152 -7.27%
15:00 FC Brasov Hermannstadt Sibiu II Finished 2-0 11 1.62 8.5 80 33.79%
15:00 KSE Targu Secuiesc Plopeni Finished 2-1 13 2.655 6.25 10 57.07%
15:00 ACSO Filiasi CSU Craiova II 13 10 4.65 3.85 73.98%
15:00 Voluntari II Recolta Gheorghe Doja Finished 2-1 7 2.6 4.2 10 38.37%
15:00 CS Luceafarul Oradea CFR Cluj II Finished 3-3 4 80 10.75 1.03 -7.10%
15:00 CS Blejoi ACS Tampa Kids Finished 2-1 14 1.5 6.5 10 8.64%
15:00 Unirea Alba Iulia Sanatatea Cluj 7 2.25 4.35 10 29.14%
15:00 Gloria Lunca CS Frontiera Curtici 12 2.21 9 80 73.58%
15:00 FC Zalau Somcuta Mare Finished 5-2 10 1.34 9 80 14.96%
15:00 CS Kosarom Pascani Somuz Falticeni 9 10 6.25 1.7 17.89%
15:00 Ceahlaul Piatra Neamt CSM Bacau 10 1.8 9 80 47.24%
15:00 CS Ocna Mures CS Turzii 2 80 9 5 209.01%
15:00 CS Sporting Juniorul Vaslui Stiinta Miroslava 7 10 3.9 2.4 29.35%
15:00 SC Viitorul Ianca SC Bacau 10 4.7 4.4 8 76.98%
10:00 FK Odintsovo Dinamo Moscow II Finished 4-3 14 4.1 3.85 18.75 79.54%
05:00 Luch Energiya Vladivostok Mordovya Saransk Finished 3-3 7 56 5.25 3.21 92.36%
10:00 Sibir Novosibirsk Tyumen Finished 0-4 15 80 8 2.2 68.91%
10:00 Yenisey Krasnoyarsk Zvezda St Petersburg Finished 1-2 13 5.25 3.75 2.7 20.84%
11:00 Energomash Belgorod Peresvet Podolsk Finished 4-1 10 1.22 7.75 80 4.04%
11:00 Sokol Saratov Khimki II Finished 0-2 15 80 8.25 11.5 353.17%
11:00 Arsenal Tula II Metallurg Vidnoye Finished 4-1 8 2.2 3.76 4 3.04%
11:00 Fakel Voronezh II Saturn Ramenskoe Finished 0-1 14 6.75 4.1 4.3 60.10%
11:00 Nosta Novotroitsk Ural Ekaterinburg II Finished 0-2 9 5.1 3.78 1.588 -8.29%
11:00 Znamya Truda Luki Energiya Finished 2-1 13 1.672 6.4 80 30.41%
12:00 Avangard Kursk SKA Energiya Khabarovsk U21 Finished 2-0 15 2 4.25 9.5 18.97%
12:00 FK Orenburg II Chelyabinsk Finished 0-3 15 11 5.7 1.26 -5.66%
12:00 Torpedo Miass Spartak Tuimazy Dubl Finished 6-2 15 2.25 3.88 4.88 10.24%
13:00 Dynamo Bryansk FC Strogino Moscow Finished 1-0 11 1.76 3.56 4.75 -5.63%
13:00 Zenit Penza Kolomna Finished 4-0 15 1.29 8 80 9.57%
13:00 FC Olimp-Dolgoprudny II Chita Finished 2-2 11 3.25 3.88 7 41.19%
13:00 Torpedo Vladimir Baltika Kaliningrad Finished 1-0 9 1.47 4.2 6.8 -6.14%
13:00 Murom FC Tver Finished 2-0 14 4.22 3.48 2.07 -0.74%
13:00 Shinnik Yaroslavl FK Leningradets Finished 2-0 11 1.95 8 80 53.77%
14:00 Kaluga Znamya Noginsk Finished 3-0 10 1.62 4.04 5 -6.09%
14:00 Volga Ulyanovsk Lada Tolyati Finished 2-1 10 1.0631 11.25 19 -7.59%
14:00 Lokomotiv Kazanka Kairat Moscow Finished 0-2 10 80 8.25 1.572 29.90%
15:00 Zvezda Ryazan Rodina Moscow Finished 0-1 15 47 5.25 1.57 17.83%
11:00 Khimki SKA Energiya Khabarovsk Finished 3-0 19 1.79 14.75 100 57.12%
13:00 FC Ufa Gazovik Orenburg Finished 1-2 19 5.5 3.4 8 66.41%
08:00 Zvezda Perm Women Lokomotiv Moscow Women Finished 0-0 15 7.7 4.5 1.45 -4.01%
13:30 Zenit St. Petersburg Women Rubin Kazan Women Finished 1-1 14 1.85 16 67 61.82%
14:00 WFK Rostov Women Chertanovo Moscow Women Finished 2-0 16 1.845 3.6 4.84 -2.57%
16:00 FC Krasnodar Women CSKA Moscow Women Finished 0-4 15 80 7.75 1.285 8.73%
18:00 Al Kholood Ar Rass Al Kawkab Finished 0-0 26 1.52 4.5 7 -2.25%
18:00 Jeddah Club Al-Adalh Finished 0-0 25 3.44 2.71 4.7 14.62%
18:00 Najran SC Al-Khaleej Finished 0-0 22 5.7 4 1.8 1.94%
18:00 Al Jeel Al-Nahda Finished 2-1 20 1.435 5.05 10 0.51%
18:00 Ohod Madina Al Akhdoud Finished 1-0 22 2.04 3.38 4.15 -2.63%
18:00 Al-Ain FC Al Qadisiya Al Khubar Finished 1-0 20 2.04 3.6 3.7 -3.68%
18:00 Al Orubah Bisha FC Finished 4-1 22 1.66 3.75 5.2 -5.78%
18:00 Al Shoalah Hajer Finished 1-0 21 2.1 3.28 3.9 -3.61%
18:00 Al Draih Al Wehda Mecca Finished 0-3 26 10 4.92 1.45 0.71%
18:00 Al Sahel Qatif Al-Jabalain FC Finished 1-0 26 2.45 7.7 60 80.28%
16:20 Al Faisaly Harmah Al Ettifaq Dammam Finished 1-1 25