• All timestamps appear in the default UTC timezone.
    You can also select another timezone at any time.Close

Countries

Serie D - Italy - Fixtures, Standings

Serie D BN 1 X 2 Margin
Dec 12, 2018
13:30 Castrovillari Igea Virtus
13:30 Locri Citta DI Messina
13:30 Sancataldese Rotonda
13:30 Bari Troina
13:30 Cittanovese Nocerina
13:30 Acireale Gela
13:30 Marsala Portici
13:30 Messina Roccella
13:30 Turris Neapolis US Palmese
13:30 Legnago Darfo Baorio
13:30 Ciserano Scanzorosciate
13:30 Olginatese Caronnese
13:30 Pro Sesto Rezzato
13:30 Como Villafranca
13:30 Mantova USD Caravaggio
13:30 Ambrosiana Virtus Bergamo
13:30 Ponte San Pietro USD 1913 Seregno
13:30 Villa D'Alme Sondrio Calcio
13:30 Campodarsego Cartigliano
13:30 ASD Clodiense Este
13:30 Belluno Sandona 1922
13:30 ASD Union Arzignanochiampo Delta Porto Tolle
13:30 Montebelluna Cjarlins Muzane
13:30 Levico Chions
13:30 Polisportiva Tamai Trento
13:30 Adriese Union Ripa La Fenadora
13:30 Mezzolara USD Classe
13:30 Pergolettese Calvina
13:30 Vigor Carpaneto US Fiorenzuola
13:30 Axys Zola Cavenago
13:30 Lentigione Pavia
13:30 Adrense Modena
13:30 Oltrepo Voghera Crema
13:30 San Marino Calcio Sasso Marconi
13:30 Ciliverghe Mazzano Reggiana
13:30 Sporting Trestina Ponsacco
13:30 Prato Cannara
13:30 San Donato Tavarnelle Sangimignano
13:30 AC Aglianese ASD Seravezza
13:30 Scandicci US Gavorrano
13:30 Sangiovannivaldarno Tuttocuoio
13:30 Pianese Esperia Viareggio
13:30 Real Querceta Sinalunghese
13:30 AC Bastia 1924 Montevarchi
13:30 Massese Ghivizzano Borgoamozzano
13:30 Unione Sanremo US Inveruno
13:30 Chieri 1955 Lavagnese
13:30 Arconatese Ligorna
13:30 Pro Dronero Caratese
13:30 Sestri Levante Lecco
13:30 Bustese AC Bra
13:30 Borgaro Torinese Casale
13:30 Savona FBC Fezzanese
13:30 Stresa Borgosesia
13:30 Santarcangelo Forli
13:30 Isernia Sammaurese
13:30 Vastese Castelfidardo
13:30 Montegiorgio Citta DI Giulianova
13:30 Recanatese Sangiustese
13:30 Campobasso Avezzano
13:30 Savignanese Matelica
13:30 Jesina ASD Francavilla
13:30 ASD Pineto Olympia Agnonese
13:30 ASD Lanusei Trastevere
13:30 Latte Dolce Calcio Vis Artena
13:30 AS Avellino Lupa Roma
13:30 Albalonga Ladispoli
13:30 Castiadas Cassino
13:30 Citta di Anagni ASD Torres Sassari
13:30 Monterosi Aprilia
13:30 ASD Anziolavinio Latina
13:30 Atletico SFF Budoni
13:30 Flaminia Civita Castellana AS Ostia Mare
13:30 Gragnano Gelbison
13:30 Fidelis Andria Sarnese
13:30 AS Pomigliano Sorrento Calcio
13:30 Taranto AZ Picerno ASD
13:30 Bitonto FC Francavilla
13:30 Citta di Fasano Team Altamura
13:30 Real Hyria Nola Gravina
13:30 Audace Cerignola Ercolanese
13:30 Savoia ACD Nardo
13:30 Asc Georgen Virtus Bolzano
13:30 Cesena San Nicolo
Data from Dec 09, 2018, 23:04
0.37671279907227